18W/m IP20 Ledszalag 240SMDLED/m beltéri hideg fehér fényű - 212166 - Perfectled Kft.
+36 20 479 1433 | Hírlevél | Regisztráció | Belépés
18W/m IP20 Ledszalag 240SMDLED/m beltéri hideg fehér fényű - 212166
LUMEN
W
KIVÁLTÁS
18W
TELJESÍTMÉNY
120
SUGÁRZÁSI SZÖG
Akár 1-2 napos kiszállítási idő.
Itt tudod megvásárolni
Lépcsők megvilágítására elég irány fénynek alkalmas 60led/m-es 4,8W-os LED szalagot haszálni. Itt is a meleg fényű LED szalag a befutó.
Itt tudod megvásárolni
További munkáinkat itt megtekintheti
Paraméterek
Teljesítmény18W
Fényerősség2000
Sugárzási szög120
Színhőmérséklet6400K Hideg Fehér
18W/m IP20 Ledszalag 240SMDLED/m beltéri hideg fehér fényű
Az ár 1 méterre értendő. Egy tekercs 5 méter.
A 12V feszültséggel ellátott LED sorokat csak 12V és a 24V feszültségű LED sorokat csak 24V tápegységgel szabad üzemeltetni, mert a LED fénysor meghibásodását okozhatja!